קצת עליי

IMG-20211110-WA0021.jpg

שמי טל ואני צלמת סטילס ו-וידאו, מתמחה בצילומי תדמית ואווירה לנשים עצמאיות, בעלות מותגים או נשים יוצרות בתחום העיצוב, אדריכלות ולייפסטייל.

סגנון הצילום שלי הוא תיעודי, אני מנחה ומלווה ודואגת להתרחשות בסט אבל המיקוד העיקרי שלי הוא בלתת תחושה טובה ונוחה למצולמת להיות היא וליצור חיבור אמיתי מלב אל לב.

 אני לוקחת מאד ברצינות את המעמד הזה ואת היחסים המיוחדים שבין צלמת ומצולמת ויודעת כמה חשוף זה מרגיש. עם הזמן נוכחתי להבין שהגישה העדינה שלי והיכולת להתאהב באמת ולראות את היופי במצולמת מאפשרים לה להיפתח מולי ולתת בי אמון.

הערך המוסף שלי כצלמת

יש עוד משהו שאני רוצה לספר לך עליי, משהו שלקח לי המון שנים להוציא לאור...

נוסף על היותי צלמת אני גם מתקשרת, אפשר לקרוא לזה גם "קוראת ב-VIBE" :) אני ממש מנסה למצוא מילים חדשות לעניין הזה! מה זה אומר מתקשרת?

זה אומר שאם תבקשי אני אוכל לקלוט מה שעולה מתוכך גם אם זה נעלם עדיין מעינייך ולשקף לך. המצלמה שלי היא כמו שלוחה של הראייה הזו ונקודת המבט שלי עלייך. חשוב לי מאד להדגיש שיכולת התיקשור היא יכולת מולדת של כולנו, נשים בייחוד - אנחנו יודעות, פשוט לעיתים שוכחות ומאבדות את החיבור.

 

אם את עדיין כאן, אולי הכל בוער בתוכך, מלא רעיונות, התרגשות ורצון עז לפרוץ כבר החוצה אבל זה קצת מבולגן, עמום, מפוזר וצריך רגע לפרוק את זה עם מישהי ולהושיב את הכל במקום. אם זה המצב אשמח ללוות אותך יד ביד ולחלום איתך אותך. לעוד פרטים ועבודות צילום שלי כנסי לכאן.

את מוזמנת להוריד את המדריך המושקע שלי שיכין אותך ליום הצילום, צעד אחר צעד

אני מתרגשת להכיר אותך, להתחבר אלייך ולצלם אותך ואת מה שאת עושה ואני מבטיחה לך חוויה מיוחדת.

באהבה, טל

 

רוצה להתייעץ על משהו?
תשאירי לי הודעה ואחזור אלייך

איזה כיף! נדבר בקרוב!