top of page
סשן צילומי תדמית ואווירה לנשים יוצרות

ליצור את הזהות הויזואלית של העסק שלך עם תמונות שהן הכי את, ומעבירות את התדר שלך במבט!

שער לדף צילומי תדמית ואווירה לנשים יוצרות.png

אם את עצמאית, אשה יוצרת, בעלת עסק או מותג נשי, ואת מבקשת לתרגם את הסיפור הייחודי שלך לויז'ואל מהפנט. אם את רוצה לדייק את המסר שלך שיצליח לעבור במבט, לסקרן, אם את רוצה לבלוט את הייחוד שלך באוקיינוס העצום והרווי שיהדהד לאלו שמחפשים אותך בדיוק. אז אולי אני יכולה לעזור לך בזה!


אני מתרגשת להזמין אותך לסשן צילום שיתרגם את הערכים שלך לזהות ויזואלית שהיא רק שלך ואינה ניתנת לשכפול.

SHANI_byTalAlkabes (128 of 269).jpg
ZWILL (137 of 435).jpg

מה כולל סשן הצילום:

  • אנחנו עורכות שיחת היכרות טלפונית ומשוחחות עלייך, על הערכים, העיסוק שלך ועוד

  • את מקבלת ממני במייל מדריך מושקע ומפורט שיעזור לך לדייק את הערכים שלך, את הוייב הייחודי שלך ויכין אותך היטב לקראת הסשן כך שתדעי בדיוק מה ללבוש, אילו אביזרים ולוקיישן יתאימו ומה האווירה שאת מעוניינת ליצור. 

  • אנחנו מדייקות רפרנסים בוואטסאפ, סוגרות את כל הפרטים ומתרגשות מאד לקראת היום הגדול :)

  • נפגשות לצילומים! בסביבה הטבעית שלך או בלוקיישן נבחר למשך שעתיים.

  • את מקבלת למייל גלריה מגוונת ללא הגבלת תמונות סביב 100 צילומים איכותיים מעובדים (כל מה שיפה אני עורכת ונותנת לך באהבה) שיעבירו את מי שאת ואת הוייב הייחודי שלך. 

  • לקבלת הצעת מחיר

SHANI_byTalAlkabes (64 of 269)_websize-02.jpeg
PSX_20210331_200533-02.jpeg
Wine_fairy_1_byTalAlkabes (86 of 196).jpg
SHANI_byTalAlkabes (187 of 269).jpg

לגלות את הוייב הייחודי שהוא רק שלך

סשן צילום הוא כמו שער לבריאת חזון של מי שאת הופכת להיות, לאו דווקא מי שאת עכשיו. יום הצילומים נבנה על בסיס השדר שאת רוצה לצאת איתו לאוויר העולם וזה מרגש! ואולי קצת מפחיד? אולי את לא בטוחה מהו השדר הייחודי שלך ואיך את רוצה שזה ייראה ואולי את לא בטוחה מה הוייב שלך בכלל?!

הכי הכי טבעי בעולם! זה קשה כי אנחנו לא מתבוננות על עצמינו מהצד אף פעם...

החדשות הטובות הן שהוייב שלנו מתגלה מעצמו, נחשף תוך כדי הקליקים, כשכל מה שלא את נושר... האשה המדהימה הזו קורנת מתוכך בטבעיות כשאת לא מרוכזת בלהיות מישהי אחרת, היא פשוט נובעת מעצם היותך, זה משהו די גדול, באמת... מעניין אותך לגלות איך באמת את נראית? 

SHANI_byTalAlkabes (31 of 269).jpg
SHANI_byTalAlkabes (180 of 269).jpg

הגישה הצילומית שלי

אני אוהבת לארגן התרחשות כלשהי בה את "מתעסקת" במשהו, יוצרת, כותבת במחברת, בוהה! זה מאפשר לך להרפות ולי ללכוד את האגביות הטבעית. מהר מאד את כבר מישירה אליי מבט למצלמה, כמו קסם:) 

מאד חשוב לי להגיע לרמת אינטימיות גבוהה איתך וחיבור מלב אל לב וכך הפורטרטים מרגישים חזקים ולא סתמיים.

המהות הייחודית שלך או של העסק, אני מחפשת אותה כל הזמן ולא מתפשרת על תמונות ייצוגיות ומחוייכות - זה לא מספיק מעניין וזה לא מרגש וזו לא את באמת.

ZWILL (92 of 435).jpg
ZWILL (434 of 435).jpg

סשן צילום כהזדמנות להתפתחות

הצילום הוא לא רק אמצעי עסקי לאינסטגרם, יותר מהכל הסשן הזה מאפשר לך להתבונן על עצמך מהצד ולרכך את המבט. הסשן הזה הוא מתנה של אהבה עצמית. לא לכולן פשוט להרגיש נינוחות מול מצלמה וההתמודדות הזו היא עוד מדרגה בדרך ליציאה לאור באותנטיות, לשדר אל הקהל שמתאים לך. מנסיון עם מצולמות שלי, כשיש צילומים טובים ומרגשים, יש פתאום חשק לפרסם, אומץ להעלות פוסטים ויש בטחון באופן כללי. משהו נוסק ומתניע תנועה טובה של האשה החדשה שאת הופכת להיות.

CUMBANI_by_TalAlkabes (220 of 256).jpg
CUMBANI_by_TalAlkabes (37 of 256).jpg

ממליצות - לקריאת המלצות ממצולמות שלי כנסי לכאן

OFRI_by_TalAlkabes (44 of 96).jpg
IMG-20211110-WA0021.jpg

מי אני?

שמי טל ואני צלמת סטילס ו-וידאו, מתמחה בצילומי תדמית ואווירה לנשים עצמאיות, בעלות מותגים או נשים יוצרות בתחום העיצוב, אדריכלות ולייפסטייל.

סגנון הצילום שלי הוא תיעודי, אני מנחה ומלווה ודואגת להתרחשות בסט אבל המיקוד העיקרי שלי הוא בלתת תחושה טובה ונוחה למצולמת להיות היא וליצור חיבור אמיתי מלב אל לב.

 אני לוקחת מאד ברצינות את המעמד הזה ואת היחסים המיוחדים שבין צלמת ומצולמת ויודעת כמה חשוף זה מרגיש. עם הזמן נוכחתי להבין שהגישה העדינה שלי והיכולת להתאהב באמת ולראות את היופי במצולמת מאפשרים לה להיפתח מולי ולתת בי אמון.

לעוד פרטים ועבודות צילום שלי כנסי לכאן.

 

דמייני מגזין או ספר שאם התמונה בכריכה היא צילום פורטרט שלך, אז הצילומים בפנים הם הסיפור הויזואלי של המותג שלך. בואי נתחיל לכתוב יחד את הסיפור שלך :)

אם המילים שנכתבו כאן מדברות אלייך, בואי!!!

אני מתרגשת להכיר אותך, להתחבר אלייך ולצלם אותך ואת מה שאת עושה ואני מבטיחה לך חוויה מיוחדת.

באהבה, טל

CUMBANI_by_TalAlkabes (242 of 256).jpg
bottom of page